Imieniny

Dzisiaj obchodzimy imieniny: Balbiny Bibianny | Jutro: Franciszka Ksawerego

II Piknik Rodzinny w Bóbrce

1 1 1 1 1 Średnia ocena wynosi 0.00 (0 głosów)

 

received 1431622660968808 Copy

2.09.2023 roku został zorganizowany II piknik rodzinny w naszej miejscowości. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bóbrka przy współpracy z Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce oraz świetlicą dla dzieci i młodzieży w Bóbrce.
Pogoda dopisała więc można było zaczynać zabawę. Dla przybyłych na piknik czekało mnóstwo atrakcji. Były dmuchańce, stoiska gastronimiczne i rękodzielnicze.Dzieci ze świetlicy przygotowały przedstawienie o czerwonym kapturku w trochę innej wersji. Był występ lokalnego kabaretu, który wystapił w oryginalnym tańcu oraz w zupełnie nowej odsłonie bajki o Królewnie Śnieżce. Wielką atrakcją dla dzieci i młodzieży był mecz piłki nożnej. Młodsze pokolenie rywalizowało ze swoimi rodzicami o puchar sołtysa wsi Bóbrka. Bezkonkurencyjne okazały się dzieciaki, które trenując już dłuższy czas pod okiem Mateusza Zygmunta, zwyciężyły w stosunku 7:2. Zwycięska drużyna odebrała okazały puchar oraz słodkie prezenty od naszego pana sołtysa. O dzieciakach pomyślał też wójt naszej gminy pan Grzegorz Węgrzynowski oraz Dyrektor GCKCiS pani Małgorzata Wierdak, którzy przywieźli ze sobą mnóstwo słodkości. Do wspólnej zabawy zachęcał niezawodny Bogusław Pacek a imprezę zabezpieczała nasza OSP.
Dziękujemy w tym miejscu wszystkim, którzy przyczynili się od radosnego pożegnania wakacji. Nie chcąc o nikim zapomnieć nie będziemy nikogo wymieniać z imienia. Każdy sam wie, ile pracy, czasu lub wkładu finansowego przeznaczył i za to im bardzo dziękujemy. Do zobaczenia za rok.

 

Banner


eu