Imieniny

Dzisiaj obchodzimy imieniny: --- | Jutro: Albina Antoniego

Pierwszy piknik rodzinny za nami

1 1 1 1 1 Średnia ocena wynosi 0.00 (0 głosów)

DSC06157 Copy

3 września 2022 został zorganizowany pierwszy rodzinny piknik w naszej miejscowości. Organizatorem pikniku była Świetlica Profilaktyczna w Bóbrce we wspólpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Bóbrka oraz Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce. Piknik rozpoczął się od przedstawienia w wykonaniu dzieci, później strażacy z OSP Bóbrka i OSP Szczepańcowa zaprezentowali bogaty pokaz strażacki, następnie dorośli przedstawili trochę w innym świetle dziecięcą wersję przedstawienia. Kulminacją pikniku był mecz piłki nożnej dorośli kontra dzieci. Po zaciętym meczu zakończonym wynikiem 8:8 w serii rzutów karnych lepsze okazało się młodsze pokolenie i to ono sięgnęło po okazały puchar ufundowany przez sołtysa naszej miejscowości.

Mnóstwo atrakcji sprawiło, że z twarzy dzieci nie schodził uśmiech. Były dmuchańce, eurobungee, kramy, stoiska gastronomiczne, stoiska z rękodziełem, atelier di chocolate z Wrocanki. Należy podkreślić wielki wkład dzieci w przygotowanie pikniku. To one same przygotowały dekoracje, zrobiły swoje rękodzieła, obrazy, bransolety, magnesy, przygotowały galaretki, kompot, zaproszenia dla swoich najbliższych.

Nie może w tym miejscu zabraknąć podziękowań. Dziękujemy panu Bogusławowi Packowi za nagłośnienie i Pani Małgorzacie Wierdak za obecność i wsparcie. Dziękujemy również naszemu Księdzu Proboszczowi za udostępnienie placu i salki oraz czynny udział w meczu, Pani Jadzi i Pani Wandzie za pyszne jedzenie, panom którzy przygotowani nam boisko do gry, niezastąpionym trenerom naszej młodzieży oraz wszystkim rodzicom, którzy dzielnie mam pomagali. Dziękujemy panu Ryszardowi Obercowi za ufundowanie słodkiego poczęstunku dla dzieci. Dziękujemy za wspaniały pokaz OSP Bóbrka i OSP Szczepańcowa. Dziękujemy panu Mariuszowi Szymczakowskiem za piękną i profesjonalną fotorelację.

Dziękujemy, że byliście z nami! Było pięknie! 

Banner


eu