Imieniny

Dzisiaj obchodzimy imieniny: Brunona Paschalisa | Jutro: Eryka Feliksa

Bobrzecki Dzień Kobiet

1 1 1 1 1 Średnia ocena wynosi 0.00 (0 głosów)
12 marca 2022 roku panie z naszej miejscowości spotkały się w Domu Ludowym w Bóbrce aby spotkać się z okazji swojego święta. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16 od złożenia życzeń wszystkim paniom przez proboszcza Stanisława Babiarza, sołtysa Stanisława Czarnotę i radnego Bogumiła Świątka.Nie zabrakło też życzeń od Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu, które osobiście złożył pan Bogusław Pacek i przekazał bukiet kwiatów na ręce pani prezes naszego Stowarzyszenia. Wręczano kwiaty, coś na słodko, był też toast wzniesiony lampką szampana przy akompaniamencie kapeli ludowej "Ropiorze" z Bóbrki.
O dobry humor zebranych zadbała bobrzecka grupa kabaretowa, działająca przy Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Bóbrka, która wystawiła specjalnie przygotowane na tą okazję scenki ukazujące w żartobliwy sposób relacje damsko - męskie. Nie zabrakło także okolicznościowych piosenek w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego "Bobrzanie" i  kapeli "Ropiorze".
Było coś dla ducha - nie mogło zabraknąć i czegoś dla ciała - nadzór i kierownictwo nad ekipą przejęła w tym temacie Jadwiga Bałuka i wyszedł z tego pyszny obiad , deser a nawet późna ciepła kolacja.
Dziękujemy wszystkim paniom które zechciały uczestniczyć w naszym spotkaniu. Dziękujemy także wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji spotkania: sołtysowi, radnemu, grupie kabaretowej na czele z panią reżyser Teresą Jasłowską, osobom przygotowującym salę, kelnerom i zaangażowanym czynnie członkom naszego stowarzyszenia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez niezawodnego w tym temacie Mariusza Szymczakowskiego.

Banner


eu